Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S XEO Notebook Adaptörü
XEO-A63-147177
9 adet
Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus Eee PC 1001PXD-BLK110S
Çıkış Gücü40W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı2.1A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör2.5mm x 0.7mm
Garanti6 Ay
Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 40W muadil adaptör, Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S ile tam uyumludur. 19V / 2.1A çıkış gücüne sahiptir ve 2.5mm x 0.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 40W Muadil Adaptör