Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörü

183,55 TL
(216,59 TL Kdv dahil)
XEO-A85-185214
47 adet
+

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörü

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Ürün Bilgileri:

Durum: Yeni, Muadil
Model: Apple MacBook (13-inch) Şarj Cihazı Adaptör
Type: AC/Standard
Output Power: 60W
Output Voltage(s): 16.5V
Output Amper: 3.65A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 16.5V-3.65A, 60W

 

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Kutu İçeriği

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü

 

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınızApple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuzApple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilenApple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor.Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafındanApple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınızApple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Satış Sonrası Servis

 

Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Apple MacBook (13-inch) XEO MagSafe Adaptörüü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
APPLE
Güvenebileceğiniz, ne yazıyorsa onu yollayan ve güzelce paket yaparak ürüne zarar gelmesini engelleyen bir firma. Tavsiye ederim..
Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri