Apple IBOOK CLAMSHELL XEO Notebook Adaptörü

84,70 TL
(99,95 TL Kdv dahil)
XEO-A49-152279
Stokta yok

Apple IBOOK CLAMSHELL XEO Notebook Adaptörü

 

Ürün Bilgileri:

 

Durum: Yeni, Muadil
Model: Apple IBOOK CLAMSHELL Şarj Cihazı Adaptör
Type: AC/Standard
Output Power: 45W
Output Voltage(s): 24V
Output Amper: 1.875A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 24V-1.875A, 45W
Connector: 9.5mm*3.5mm

 

 

Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü 'nüz mu bozuldu, arızalandı mı  veya artık çalışmıyor mu? En uygun fiyat ile Laptop Adaptörü www.dunyagrup.com da. 

Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü 'müz üretildiği fabrikadan ayrılmadan önce sıkı kalite kontrolünden geçerler. Görüntülemekte olduğunuz Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü 'müzün tümü TSE ve CE Sertifikalıdır. Tüm kontrollerden geçirilmiş olan Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylıdır.

Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü  1 yıl garantiyle DUNYA GRUP  kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar.

Apple IBOOK CLAMSHELL Notebook Adaptörü herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz ürünümüzden memnun kalmazsanız, 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı koşulsuz olarak geri alabilirsiniz.

 

Yeni, Kutusunda. 1 Yıl Garantilidir.
10 Gün İçerisinde Ürünü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

Marka:
Apple

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo (299TL ve üzeri) Yurtiçi Kargo (299TL ve üzeri)