Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü

224,07 TL
(264,40 TL Kdv dahil)
XEO-A95-175970
45 adet
+

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü

Durum: Yeni, Muadil
Model: Aoc E2043Fs Şarj Cihazı Adaptör
Type: AC/Standard
Output Power: 60W
Output Voltage(s): 12V
Output Amper: 5A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 12V-5A, 60W

 

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü Kutu İçeriği

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü

 

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü , teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü , kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Aoc E2043Fs Uyumlu XEO LED LCD Monitör Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
AOC
Kesinlikle çok ilgili ve çözüm odaklı bir firma. İlginizden dolayı teşekkür ederim.
Görüşünü yaz

1999TL üzeri 1999TL üzeri