Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü

1.487,20 TL
(1.784,64 TL Kdv dahil)
A127-ORJ-151665
172 adet
+
Adet indirimlerimiz:
Adet 50+
Fiyat 1.412,84 TL

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Ürün Bilgileri:

Durum: Yeni, Orjinal
Model: Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü
Type: AC/Standard
Output Power: 65W
Output Voltage(s): 20V
Output Amper: 3.25A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 20V-3.25A, 65W

 

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Kutu İçeriği

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü

 

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Lenovo Notebook ADLX65NCC3A Orjinal Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Ürün gayet özenli bir şekilde paketli gönderildi. Sorunsuz çalıştı, mağazaya teşekkürler..
İstediğim ürünü bu mağazada buluyorum. Tavsiye ederim.
Görüşünü yaz

3600TL üzeri 3600TL üzeri