Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 Orjinal Notebook Adaptörü
A117-ORJ-172299
233 adet
Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı2.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W orjinal adaptör, Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 ile tam uyumludur. 20V / 2.25A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Orjinal Adaptör