Acer Nitro 5 AN515-55-71E3 Orjinal Laptop Adaptörü
2.563,96 TL
(3.076,75 TL Kdv dahil)
A158-ORJ-238552
Stokta yok
Acer Nitro 5 AN515-55-71E3 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAcer Nitro 5 AN515-55-71E3
Çıkış Gücü135W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı7.1A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*1.7mm
Garanti6 Ay
Acer Nitro 5 AN515-55-71E3 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 135W orjinal adaptör, Acer Nitro 5 AN515-55-71E3 ile tam uyumludur. 19V / 7.1A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*1.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 135W Orjinal Adaptör