A090A00AL-HW01 HP XEO Notebook Adaptörü
559,63 TL
(671,56 TL Kdv dahil)
XEO-A10-170825
Stokta yok
HP A090A00AL-HW01 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP A090A00AL-HW01
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.8mm*1.7mm
Garanti6 Ay
HP A090A00AL-HW01 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP A090A00AL-HW01 ile tam uyumludur. 19.5V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 4.8mm*1.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör