14.0 inch Samsung LTN140KT01-301 40 Pin LED Panel Ekran
(70.49 Kdv dahil)
SCR-184-Kod-8
7 adet
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
LED WXGA
Boyut  14.0 inç
Aydınlatma  LED
Durumu  Yeni
Garanti  12 Ay
Servisimizde ücretsiz montaj yaptırabilirsiniz.
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.