8.161,22 TL
(9.793,46 TL Kdv dahil)
G121SN01-118566
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: G121SN01 Serisi
Çözünürlük: 800 x 600
Standart: WXGA
Boyut: 8.4"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 3 AY
Uyumlu Modeller:
G121SN01 LED Aydınlatmalı LCD Endüstriel Panel
12." G121SN01 Serisi Floresanlı CCFL Endüstriel Panel niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 8" G121SN01 Serisi Floresanlı CCFL Endüstriel Panel su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
12." G121SN01 Serisi Floresanlı CCFL Endüstriel Panel  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.12." G121SN01 Serisi Floresanlı CCFL Endüstriel Panel Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 12.1" G121SN01 Serisi Floresanlı CCFL Endüstriel Panel panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir