Tianma 10.4'' TS104SAALC01-00-V1 Lcd Panel Ekran
8.814,12 TL
(10.576,94 TL Kdv dahil)
SCR-TS104-118519
Stokta yok
Tianma 10.4'' TS104SAALC01-00-V1 Lcd Panel Ekran Teknik Özellikleri
Panel Brand :     TIANMA
Panel Model :     TS104SAALC01-00
Panel Type :     a-Si TFT-LCD,Panel
Panel Size :     10.4 inch
Resolution :     800(RGB)×600 (SVGA)
Display Mode :     TN, Normally White, Transmissive
Surface :     Antiglare, Hard coating (3H)
Brightness :     230 cd/m2 (Typ.)
Contrast Ratio :     400 : 1 (Typ.) (Transmissive)
Display Colors :     262K (6-bit)
Response Rime :     10/15 (Typ.)(Tr/Td) (ms)
Viewing Angle :     65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D)
Frequency :     60Hz  [[Panelook copyright, copy is strictly prohibited] 120Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit 120Hz+120Hz : 120Hz Panel+120Hz Backlight 240Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit]
Lamp Type :     CCFL
Signal Interface :     LVDS (1 ch, 6-bit)
Input Voltage :     3.3V (Typ.)