Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi

 
47,52 TL
(56,07 TL Kdv dahil)
10 gün
K363-B-152219
55 adet
+
İstek listesine ekle

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi Ürün Bilgileri:

Model: Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Beyaz
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 1 Yıl

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi Kutu İçeriği

- Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi Satış Sonrası Servis

Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesiün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde HP Part No 854054-001 XEO Notebook Dizüstü Bilgisayar Adaptörüümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Toshiba 0KN0-ZW2TU Beyaz Türkçe Notebook Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyat   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Tüm Kredi Kartları ile Tek Çekim
56,07 TL (Kdv dahil)

3D Kredi kartı ile Ödeme
56,07 TL (Kdv dahil)

Havale / EFT
56,07 TL (Kdv dahil)

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
56,07 TL
56,07 TL
2 Taksit
28,88 TL
57,75 TL
3 Taksit
19,44 TL
58,31 TL
4 Taksit
14,72 TL
58,87 TL
5 Taksit
11,89 TL
59,43 TL
6 Taksit
10,00 TL
59,99 TL
Marka:
XEO

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Kampanya Kampanya

Yeni eklenen ürünler Yeni eklenen ürünler